- Prāta atkļūdošana un neiroplasticitāte online -
Online kurss:  Par prātu, smadzenēm, neiroplasticitāti un prāta kļūdām
Claim Your Squirrel Art Below...
Saka, ka katram ir savs tarakāns🐞, bet kurš domā, ka viņam nav, tad viņam ir divi🐞🐞‼ Tad šie tarakāni ir tās saucamās prāta kļūdas, kuras galvā mēdz būt ļoti daudz – vesela tarakānu ballīte katram!
Prāta kļūdas ir nepareizi izveidoti domu mehānismi – domu paradumi, kurus atkārtojam ik dienas. Smadzenēs tās parādās kā neironu saites, neironu savienojumi savā starpā.📍🧠📍
Šie prāta mehānismi ir ierastie domāšanas veidi, kas rada diskomfortu, kā rezultātā var būt dažādas izpausmes: kompulsīvā domāšana, kad domas maļas uz riņķi vien, riebīgs raksturs, neveiksmīgas attiecības, nepatīkama darba dzīve, nespēja noturēt materiālo nodrošinājumu tādā mērā, kā Tev nepieciešams. Un pats galvenais, vienmēr klātesošā sajūta – kaut kas pietrūkst, skumjas un sevis pazaudēšana, kā rezultātā ir arī vēlme atrast sevi, atgriezties pie sevis- bet tas ir arī pozitīvais šajā visā. Jo, ja cilvēks ir pazaudējies, tad var arī atrasties. Atrast var sevi vienkārši un ātri un nav jādodas pie psihoterapeita 10 gadus, ja vien nav ļoti lielas bērnības traumas, nav arī jāmeklē kādi lāsti uzlikti vai jāatstrādā iepriekšējo dzīvju karma. Nav tam jābūt tik sarežģīti, lai dzīvotu laimīgs jau tagad! Tam jābūt ir vienkārši!!!
Nepieciešams vienkārši apzināties tās prāta kļūdas, kas velk Tevi uz leju un neļauj dzīvot pilnvērtīgi. Apzinoties prāta kļūdas, smadzenēm ir tāda funkcija, to arī automātiski izlabot. Mums katram smadzenēs ir mehānisms, kas ļauj pašam sev būt psihoterapeitam. Prāta atkļūdošana ir balstīta uz apzināšanos un neiroplasticitāti. To, ko Tu apzinies, to smadzenes ir spējīgas labot kā rezultātā veidojas jauni neironu savienojumi – veiksmīgi domu mehānismi, lai varētu izveidot veiksmīgas attiecības, karjeru, noskaņojumu, raksturu un vispār, lai dzīve būtu dembesmannā!
Tāpēc esmu radījusi burvīgu metodi, ar kuras palīdzību cilvēks var apzināties šīs prāta kļūdas un atvadīties no tām.
Kursā ir apjomīgs informācijas daudzums. Klātienes lekciju ieraksti no vairākām grupām, ko aizvadīju 2018. gadā. Katrā lekciju ciklā sanāca kaut ko citu pateikt, savādākā veidā un daudzi klienti atzinuši, kad klausoties vienu un to pašu lekciju tikai citu ierakstu, tas ļoti palīdz vēl vairāk apzināties savu prātu un prāta kļūdas.
Plus saņemsi speciālos ierakstus, kur stāstu par emocijām un dažādam domām.
Un vebināra ierakstus, kas jāklausās papildus.
Kursa tēmas:
1️⃣. Smadzenes. Kā tā evolucionējušas un kur ir tas potenciāls, ko mēs neizmantojam un kā to izmantot.
Runā, ka izmantojam tikai 5-10% no savām smadzenēm, patiesībā ir nedaudz viss savādāk un kā tad iekustināt savas smadzenes ar pilnu jaudu.
2️⃣. Ieliktie domu mehānismi. Dabīgie domu mehānismi. Prāta kļūdas un sistēma pēc kā tās darbojas.
3️⃣. Prāta kļūdu atklāšana.
4️⃣. Uzmanība un apziņa.
5️⃣. Atkarību piramīda.
6️⃣. Dažādi vingrinājumi, uzmanības koncentrēšanās spēju uzlabošanai, potenciāla atvēršanai, gribas palielināšanai.
7️⃣. Mērķis ir, lai pats sev kļūtu par psihoterapeitu - pats varētu tikt ar lielākajām problēmām galā.
8️⃣. Noskaņošanās.
9️⃣. Depresija.
1️⃣0️⃣.Ko darīt, lai piepildītos vēlēšanās.
1️⃣1️⃣. Emocijas.
1️⃣2️⃣. Prāts.
1️⃣3️⃣. Saprāts
Papildus prāta atkļūdošanas lekcijas, kurās varēs apzināties visas savas prāta kļūdas, ego izpausmes, prāta ierobežojumus, emociju veidus, kas traucē - greizsirdība, bailes, nepārliecība utt.
Informācijas būs ļoti daudz!
🌸Online pieejamās lekcijas varēsi saņemt uzreiz pēc kursa apmaksas! (tiks vēl papildinātas ar laiku)
🛋️Varēsi klausīties jebkurā sev ērtā vietā un laikā - datorā vai telefonā.
💶Maksa par visām online lekcijām: 180 EUR. Piesakies līdz 10.aprīlim un klausies lekcijas par 140 EUR.

countdown
00Hours00Minutes00Seconds
Līdz 10.aprīlim cena 140 eur

1
Reģistrācija
Kas reģistrējās uz grupu
2
Informācija
Tava maksājuma informācija
Shipping
We Respect Your Privacy & Information
Claim Your Squirrel Art Below...
Nepalaid garām iespēju dzīvot dzīvi jau tagad!
Būt pieaugušam ir skaisti, jo tad uzņemies pilnu atbildību par savu dzīvi. Būt pieaugušam, tas nozīmē pašam izvēlēties kādā garastāvoklī vēlies atrasties un tas parasti ir labs :)
Claim Your Squirrel Art Below...
Visas tiesības aizsargātas. SIA Pertipo 2018
Claim Your Squirrel Art Below...